الو اسب سامانه آنلاین حمل و نقل اسبالو اسب سامانه آنلاین حمل و نقل اسب

در حال حاضر عضو هستید؟

الو اسب سامانه آنلاین حمل و نقل اسبالو اسب سامانه آنلاین حمل و نقل اسب
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

قوانین و مقررات

[vc_row][vc_column][vc_tabs style=”style1″][vc_tab title=”شرایط استفاده از خدمات” tab_id=”1459444920216-7″]

شرایط استفاده از خدمات نرم افزار و وب سایت  aloasb برای متقاضیان حمل و نقل اسب
[vc_column_text]نرم‌افزارهای الواسب ( aloasb)که توسط شرکت مسیر پیمای ایرانیان به شماره ثبت ۵۲۵۹۱۸ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۵۷۰۸۹۴ برای تسهیل حمل‌و‌نقل اسب طراحی گردیده، تحت شرایط زیر خدمات مربوطه را ارائه می‌‌نماید؛ لذا این شرایط به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و شرکت حاکم خواهد بود. بر این اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات، این شروط را به‌دقت مطالعه فرمایید. استفاده از الواسب به‌منزله‌ی قبول تمامی شرایط ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌‌نماید. شرکت ممکن است شرایط استفاده از خدمات نرم‌ افزارهای الواسب را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق نرم‌افزارهای الواسب یا در قالب پیامک و ای‌میل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات الواسب ، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

 

توجه: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به‌منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.

در قوانین پیش رو کاربر، که متقاضی حمل و نقل اسب تعبیر می شود می تواند نماینده نیز معرفی نماید که اختیارات و تعهدات نماینده به مثابه اختیارات و تعهدات کاربر متقاضی حمل و نقل اسب می باشد.

 

الف) خدمات

الواسب خدمات حمل‌ونقل ارائه نمی‌‌کند، بلکه تنها با ایجاد یک پل ارتباطی بین متقاضیان حمل و نقل اسب (افرادی که متقاضی استفاده از خدمات حمل‌ونقل هستند و با ثبت‌نام در الواسب درخواست سفر را ارسال می‌‌کنند) و رانندگان (افرادی که مایل به ارائه‌ی خدمات حمل‌ونقل هستند و با ثبت‌نام در الواسب درخواست سفر را دریافت می‌‌کنند) حمل‌ونقل مسافران را تسهیل می‌‌نماید. بدین‌‌توضیح که در الواسب ، راننده میان پذیرش درخواست سفر یا رد آن مخیر است و متقاضی حمل و نقل اسب نیز پس از ارسال درخواست سفر و مشخص شدن راننده می‌‌تواند از درخواست خود انصراف دهد. بدین‌وصف، هر سفری که در قالب این برنامه‌ی نرم‌افزاری صورت می‌‌گیرد یک قرارداد مستقل فی‌مابین راننده و متقاضی حمل و نقل اسب است و الواسب تنها زمینه‌ی انعقاد این قرارداد را میان متقاضی حمل و نقل اسب و رانندگان در هر سفر مهیا می‌‌کند. تأکید می‌‌شود که شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی – اعم از حقوقی و کیفری – در قبال اتفاقات حین سفر در مقابل کاربران – اعم از متقاضی حمل و نقل اسب و رانندگان – و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

همکاران ما:

مادیون مرجع اخبار سوارکاری کشور[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”شرح خدمات” tab_id=”1459444920293-9″][vc_column_text]استفاده از خدمات

۱- حساب کاربری

۱-۱- برای عضویت در الواسب و استفاده از تمامی خدمات آن، لازم است هر کاربر اقدام به ایجاد یک حساب کاربری در الواسب نماید. برای ایجاد حساب کاربری شرایط زیر الزامی است:

 

داشتن ۱۸ سال تمام شمسی

تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی و شماره‌ی همراه

در خصوص اشخاص حقوقی(باشگاه ها)،  نماینده‌ی شرکت اقدام به ایجاد یک حساب کاربری به نام شرکت می‌‌نماید و در این صورت، اطلاعات ثبتی شرکت از قبیل نام کامل شرکت، شماره‌ی ثبت و شناسه‌ی ملی شرکت در اداره‌ی ثبت شرکت‌‌ها می‌‌بایست در کنار مشخصات نماینده‌ی شرکت در فرم مشخصات تکمیل گردد.

۱-۲- هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌‌پذیرد و متعهد می‌‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در الواسب به‌روز نماید. وارد کردن اطلاعات نادرست و غیردقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات الو اسب شود و کاربر نمی‌‌تواند به این موضوع معترض گردد.

 

۱-۳- هر کاربر با ثبت‌نام درالواسب و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام پیام‌‌های صادره ازحساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ی پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.

 

۱-۴- در صورت عدم همکاری کاربر و ارائه نکردن اطلاعات مربوط – در شرایط خاص که ممکن است احراز هویت کاربر از جانب شرکت ضروری تشخیص داده شود – شرکت حق انسداد حساب کاربر را خواهد داشت.

۲- هزینه‌‌های استفاده از خدمات و سایر هزینه‌‌های مرتبط و نحوه‌ی پرداخت آن

 

 

۲-۱- هزینه‌ی سفر از طریق نرم‌افزارهای الواسب محاسبه و به متقاضی حمل و نقل اسب اعلام می‌‌گردد. هزینه‌ی خدمات ارائه‌شده با توجه به زمان درخواست سفر (ساعات مختلف یا روزهای هفته)، مبدأ و مقصد سفر و دیگر عوامل مؤثر متغیر خواهد بود و کاربر پس از مشاهده‌ی قیمت و ارسال درخواست سفر (در خصوص متقاضی حمل و نقل اسب) یا پذیرش درخواست سفر (در خصوص راننده) حق هرگونه اعتراض در این خصوص را از خود سلب و اسقاط می‌‌نماید.

 

۲-۲- ایجاد هر تغییری در شرایط سفر از سوی متقاضی حمل و نقل اسب ، از قبیل درخواست تغییر مبدأ، مقصد و مسیر سفر یا درخواست توقف در طی مسیر و مانند آن، مشمول تغییر قیمت خواهد بود و الواسب را مجاز خواهد کرد که بر طبق موازین قیمت‌گذاری خود قیمت تعیین‌شده را تغییر دهد. در سایر موارد قیمت تعیین‌شده غیرقابل‌تغییر خواهد بود.

 

۲-۳- متقاضی حمل و نقل اسب ، هزینه سفر(کرایه) را به یکی از دو روش زیر پرداخت می‌نماید: (۱) پرداخت اینترنتی از طریق نرم‌افزارهای الواسب یا(۲) پرداخت نقدی به راننده. در صورتی که متقاضی حمل و نقل اسب ، مایل به پرداخت اینترنتی هزینه سفر باشد، می‌بایست با پرداخت وجه مورد نظر خود از طریق درگاه‌های بانکی پرداخت اینترنتی، اعتبار حساب کاربری خود را شارژ نماید. برای سهولت در استفاده‌های بعدی، درگاه پرداخت به درخواست الواسب، تمامی اطلاعات حساب بانکی مسافر به جز رمز دوم کارت را ذخیره می‌نماید تا در نوبت بعدی استفاده، متقاضی حمل و نقل اسب برای شارژ اعتبار حساب کاربری خود، تنها نیازمند ورود رمز دوم (رمز اینترنتی) باشد. بدیهی است این اطلاعات به هیچ عنوان قابل استفاده از سوی الواسب نبوده و الواسب هیچ گونه دسترسی به این اطلاعات نخواهد داشت.

 

۲-۴- در مواردی به تشخیص و صلاحدید شرکت، بسته‌‌های تشویقی (به‌صورت عمومی و برای همه‌ی کاربران یا به‌صورت اختصاصی و برای کاربران خاص)، به‌عنوان هدیه و بدون دریافت هزینه، برای کاربران متقاضی حمل و نقل اسب در نظر گرفته می‌‌شود که در قالب آن یا مبلغ مشخصی به‌عنوان هدیه به اعتبار متقاضی حمل و نقل اسب افزوده می‌‌شود یا تخفیف مشخصی به مسافر اختصاص می‌یابد. در صورتی که بسته‌‌ها دارای تاریخ اعتبار مشخصی باشند، پس از آن تاریخ بلااعتبار خواهند بود. مضاف بر آن و با توجه به ماهیت هدیه‌ایِ بسته‌‌های مذکور، به تشخیص شرکت این بسته‌ها در هر زمانی قابل تغییر، تعلیق یا ابطال خواهند بود و شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌‌دارد که بدون تدارک هیچ دلیلی هر یک از این بسته‌ها را غیرفعال نماید.[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”- مالکیت حقوق معنوی اپلیکیشن و وب سایت الواسب” tab_id=”1459444920351-10″][vc_column_text]مالکیت معنوی وب سایت و  نرم‌افزارهای الواسب و تمام ملحقات آن (از جمله نام، علامت تجاری و خدمات ارائه‌شده تحت این نام و …) متعلق به شرکت مادیون است و در نتیجه:

 

۳-۱- کاربران تنها اجازه‌ی استفاده‌ی محدود و غیرانحصاری از خدمات آن را تحت شرایط قرارداد حاضر دارند، بدون آن که این استفاده حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت نرم‌افزارهای الواسب یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و … را به آن‌ها اعطا نماید.

 

۳-۲- کاربران نمی‌‌توانند نرم‌افزارهای الواسب را تغییر دهند، بازتولید یا بازنویسی کنند یا از آن برای تولید یک برنامه‌ی مشابه استفاده نمایند.

 

۳-۳- کاربران مجاز به استفاده از خدمات نرم‌افزارهای الواسب جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیستند و حق اجاره، فروش و به‌طور کلی انتقال نرم‌افزارهای الواسب و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهند داشت.

 

۳-۴- کاربران نمی‌‌توانند به هیچ‌یک از سرویس‌‌ها و برنامه‌ها و شبکه‌ی مرتبط با سرورها به‌صورت غیرمجاز دسترسی پیدا کنند یا در این راستا تلاشی انجام دهند و نیز نمی‌‌توانند با استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون به کد سطح بالا یا زبان ماشین دست پیدا کنند.

 

۳-۵- کاربران نمی‌‌توانند برنامه را مشابه‌سازی کنند یا بخشی از برنامه را درون برنامه‌ی دیگری استفاده نمایند.[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”سیاست حق تکثیر” tab_id=”1459444920390-10″][vc_column_text]هرگونه کپی برداری باز نشر،باز نویسی از وب سایت و اپلیکیشن الو اسب ممنوع است

کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای الو اسب شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات الو اسب را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار الو اسب یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.
کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانۀ الو اسب یا سامانه‌های مرتبط با الو اسب انجام دهند.[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”تعهدات عمومی کاربر” tab_id=”1459444920431-4″][vc_column_text]تعهدات عمومی کاربر

۴-۱- کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص – اعم از حقیقی و حقوقی و به‌ویژه افراد زیر ۱۸ سال – قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف، مسئولیت تمام اقدامات انجام شده توسط دیگران به‌عهده‌ی صاحب حساب کاربری خواهد بود.

 

۴-۲- مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهده‌ی شخص کاربر است، در نتیجه ضروری است که کاربر در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، از جمله نام کاربری و رمز عبور، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد و از این طریق مانع استفاده‌ی دیگران از آن گردد. همچنین ضروری است که کاربر در صورت ظن به دسترسی ثالث به حساب کاربری خود کاربر در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید و در صورت لزوم شرکت را مطلع کند تا حساب کاربری مذکور را مسدود نماید.

 

۴-۳- کاربر متعهد است که در استفاده از خدمات الواسب تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، نرم‌افزار را برای اهداف قانونی به‌کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری نرم‌افزارهای الواسب و شرکت، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار نرم‌افزارهای الواسب را خدشه‌‌دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز آسیب بدنی، جانی یا مالی گردد به‌عهده‌ی کاربر است و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

 

۴-۴- کاربر تنها مجاز است از الواسب برای رفع نیازهای شخصی استفاده کند و باید از استفاده‌ی تجاری از خدمات آن اجتناب نماید. در صورت تخلف، چهار برابر هزینه‌ی سفرهای انجام شده از سوی متخلف به‌عنوان وجه‌التزام تخلف از وی اخذ خواهد شد. وصول این مبلغ نافی حق شرکت برای طرح دعوای جبران خسارت وارده نخواهد بود. بدیهی است این حکم شامل اشخاص حقوقی که وفق مفاد بند ۱-۱ این قرارداد در نرم‌افزارهای الواسب به‌عنوان متقاضی حمل و نقل اسب اقدام به ایجاد حساب کاربری نموده‌اند تا حمل‌ونقل اشخاص مرتبط با شرکت را از این طریق به انجام رسانند نمی‌گردد.

 

۴-۵- کاربر اقرار می‌‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در الواسب تنها مجوز استفاده‌ی غیرانحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌‌کند و به این ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به الواسب (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مصرح در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات نرم‌افزارهای الواسب را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی شرکت نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن خواهد بود.

 

۴-۶- کاربر می‌‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی شرکت است و شرکت می‌‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات الواسب گردد.

 

۴-۷- کاربر متعهد است که پس از اتمام سفر از اطلاعاتی که در نتیجه‌ی استفاده از خدمات الواسب کسب نموده است استفاده نکند و از ذخیره‌ی این اطلاعات به هر شکل – اعم از ذخیره‌ی اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا سایر موارد – اجتناب نماید.

 

۴-۸- کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط شرکت از طریق پیامک، ای‌میل یا نرم‌افزارهای الواسب در خصوص استفاده از خدمات الواسب و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌‌گردد مطالعه نماید و در صورت موافقت آن را تأیید نماید. تأیید مزبور ممکن است در قالب یک علامت،کلمه، عدد، عبارت، نام تایپ‌شده و امثال آن به‌عمل آید که به سند ارسالی الحاق می‌‌شود و همانند امضای دست‌نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سندی که به‌طریق مزبور امضا نموده است متعهد و ملتزم می‌‌نماید.

 

۴-۹- کاربر می‌‌پذیرد که بسته‌های تشویقی اختصاصی (و نه بسته‌های تشویقی عمومی)، که در بند ۲-۵ قرارداد پیش‌بینی شده است، برای استفاده‌ی شخصی وی در نظر گرفته شده و به همین دلیل می‌‌بایست از انتقال و فروش آن‌ها اجتناب نماید.

 

۴-۱۰- کاربر می‌‌پذیرد که اعتبار ناشی از بسته‌های تشویقی – پیش‌بینی‌شده در بند ۲-۵ قرارداد – غیرقابل‌تبدیل به وجه نقد است و از این رو کاربر نمی‌‌تواند وجه معادل بسته‌های تشویقی را از شرکت مطالبه نماید.

 

۴-۱۱- در صورتی که یک فرد با مشخصات هویتی معین هم‌زمان به‌عنوان « متقاضی حمل و نقل اسب » برای یک سفر درخواست ارسال و همان فرد این درخواست را به‌عنوان «راننده» قبول کند، عمل مزبور تقلب قلمداد می‌‌شود و شرکت را مجاز خواهد نمود که چهار برابر هزینه‌ی سفر انجام‌شده به‌طریق فوق را از متقلب وصول نماید. در شرایطی که این مبلغ تکافوی جبران خسارت وارده را نکند، شرکت مجاز خواهد بود بنا به تشخیص خود خسارت وارده را از متقلب مطالبه نماید. وصول این مبالغ نافی حق شرکت برای انسداد حساب کاربری مذکور نخواهد بود. در صورتی که که وابستگان یک فرد با همکاری وی اقدام به اعمال مشابه کنند یا کاربران به هر شکل نسبت به شرکت اِعمال حیله و تقلب نمایند و بدین‌وسیله موجبات ضرر شرکت را فراهم آورند، مشمول حکم اخیر خواهند بود.

 

۵- تعهدات اختصاصی کاربر متقاضی حمل و نقل اسب

۵-۱- متقاضی حمل و نقل اسب تعهد می‌‌نماید از حمل کالاهای ممنوعه نظیر مشروبات الکلی، مواد مخدر، اسلحه، وسایل قمار و … در طول سفر اجتناب نماید. درخواست ارسال هر یک از این کالاها به‌تنهایی و بدون همراهی مشخص همراه اسب مشمول حکم این ماده خواهد بود.

 

۵-۲- همراه اسب در طول سفر ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر است و در نتیجه رعایت مقررات مربوط به حجاب برای بانوان یا ممنوعیت نگهداری برخی حیوانات خانگی در خودرو برای مسافر الزامی است.

 

۵-۳- حداکثر تعداد مجاز اسب برای هر اسب کش دو راس اسب است و متقاضی حمل و نقل اسب متعهد می‌شود که پیش از عزیمت خودرو به محل مبدأ تعداد اسب را به راننده اطلاع دهد.

 

۵-۴- متقاضی حمل و نقل اسب موظف است در زمان مقرر در مبدأ سفر (نشانی‌ای که در درخواست سفر ثبت شده ‌است) حضور یابد، در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود معادل هزینه‌ی سفر را از اعتبار او کسر یا از نام‌برده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار شرکت برای انسداد حساب کاربری مسافر موصوف نخواهد بود.

 

۵-۵- متقاضی حمل و نقل اسب موظف است هزینه‌ی سفر را که وفق مفاد ماده‌ی ۲ این قرارداد توسط نرم‌افزارهای الواسب تعیین می‌‌گردد، به یکی از طرق پیش‌بینی‌شده در آن ماده پرداخت نماید. پس از ارسال درخواست سفر (در شرایطی که سفر وفق درخواست اولیه انجام پذیرد و در شرایط آن تغییری داده نشود) یا پس از پایان سفر (در فرضی که شرایط سفر وفق مفاد بند ۲-۳ تغییر یابد) متقاضی حمل و نقل اسب نمی‌‌تواند به میزان هزینه‌ی سفر اعتراض کند یا پس از پرداختْ تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را بنماید. در صورتی که متقاضی حمل و نقل اسب به هر علت – از جمله به‌خاطر اشکالات فنی، ارتباطی، قطع شبکه‌ی تلفن همراه، بروز نقص در نرم‌افزار و … – نتواند هزینه‌ی سفر را پرداخت کند، شرکت مجاز خواهد بود که این هزینه‌ را از اعتبار کاربر در تپ‌سی کسر کند یا مبلغ آن را از نام‌برده وصول نماید و مسافر نمی‌‌تواند نسبت به این اقدام اعتراضی داشته باشد.

 

۵-۶- متقاضی حمل و نقل اسب می‌‌پذیرد که اعتبار موجود در حساب کاربری متعلقه منحصراً جهت بهره‌گیری از خدمات الواسب قابل استفاده است و حق مطالبه‌ی دریافت نقدی این وجوه را نخواهد داشت.

۵-۷- مالک یا شخص تحویل دهنده اسب می پذیرد هرگونه تخریبی که در ماشین حامل یا یدک کش اسب در نتیجه ضربات اسب، مسئولیت تامین هزینه های مربوط به تعویض، تعمیر و غیره به عهده ی وی خواهد بود. در صورت بروز چنین مواردی شرکت حق دارد این هزینه ها را از اعتبار موجود در حساب الواسب کاربر یا از شخص وی وصول نماید.

در صورتی که اعتبار موجود کفاف هزینه ی خسارت وارده را ندهد شرکت مجاز به پیگیری وصول مطالبات می باشد .

۵-۸ چنانچه کاربر متقاضی حمل و نقل اسب یا سایر افراد تحویل دهنده یا تحویل گیرنده اسب و یا شخص همراه اسب اقدام به فحاشی و توهین و ضرب و جرح و سایر اقدامات خلاف قانون علیه راننده نماید حق مراجعه راننده به مراجع قضایی ذیصلاح محفوظ است. علاوه بر آن شرکت حق مراجعه به مراجع قضایی از جهت لطمه به شهرت و اعتبار تجاری خود را خواهد داشت.

۵-۹- در صورت تحویل ملزومات و کالای همراه اسب بیش از وزن ۵۰ کیلوگرم و تا سقف ۱۰۰ کیلوگرم به مبلغ کرایه حمل میزان ۱۰درصد اضافه خواهد گردید. در صورت تحویل ملزومات به وزن بیش از ۱۰۰ کیلوگرم راننده مخیر به عدم قبول سرویس بوده و می بایست درصدی از مبلغ کرایه که متناسب با شرایط از طریق شرکت الو اسب به عنوان جریمه کنسلی به شرکت و یا نماینده شرکت که راننده مذکور می باشد پرداخت گردد.

۵-۱۰ در نسخه ی حال حاضر کاربر می بایست جهت رزرو، سرویس مبلغ درصدی از میزان ارزش کل کرایه که متانسب با شرایط توسط شرکت الو اسب تعیین شده را پرداخت نماید. در صورت کنسل شدن سرویس از سمت کاربر مبلغ پرداخت شده جهت رزرو به عنوان جریمه کنسلی توسط شرکت ضبط گردیده و شرکت مختار به ضبط یا برگشت مبلغ مذکور می باشد.

تبصره ۱ :  در صورت تعویق و جابجایی زمان سرویس شرکت این اختیار را خواهد داشت که کل یا بخشی از مبلغ پیش پرداخت را ضبط و سرویس مذکور را قبول ننماید و کاربر هیچ گونه حقی جهت استرداد مبلغ پیش پرداخت را نخواهد داشت.

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”تعهدات شرکت” tab_id=”1459444920470-2″][vc_column_text] 

۶-۱- شرکت متعهد به تلاش برای ارائه‌ی خدمات باکیفیت است و در این راه تلاش می‌‌کند با به‌روزرسانی نرم‌افزارها متناسب با نیاز کاربران سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقا بخشد.

 

۶-۲- شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات الواسب در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به‌شرح زیر است:

 

اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام (نام، نام خانوادگی، شماره‌ی ملی، آدرس و شماره‌ی تلفن همراه)، درخواست سفر و … در اختیار شرکت قرار می‌‌دهد.

اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم و در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات الواسب در این برنامه ذخیره می‌‌شود؛ از جمله موقعیت مکانی مبدأ سفرهای کاربر، طول هر سفر، نشانی مقصد، هزینه‌ی سفر، تراکنش‌های مالی صورت‌گرفته در حساب کاربری جهت استفاده از خدمات الواسب و اطلاعات مربوط به سخت‌افزاری که کاربر با استفاده از آن از خدمات الواسب استفاده می‌‌کند (نظیر سیستم‌عامل آن) و نهایتاً شیوه‌ی اتصال کاربر به اینترنت و ..

 

۶-۳- شرکت متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره‌شده در برنامه‌ی الواسب – یعنی موارد فوق الذکر – را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات استفاده نماید، در نتیجه ارائه‌ی شماره‌ی همراه مسافر به راننده برای پیدا کردن محل دقیق مسافر هنگام سوار شدن یا اعلام جا ماندن وسایل مسافر در خودرو بلااشکال است.

 

۶-۴- شرکت متعهد است کلیه تغییرات، اصلاحات و الحاقات قرارداد حاضر را از طریق نرم‌افزارهای الواسب، ای‌میل یا پیامک به کاربران اطلاع دهد. هر کاربر می‌‌تواند عدم تمایل خویش را نسبت به استفاده از خدمات پیامکی نرم‌افزار اعلام کند و تقاضای قطع این خدمات را داشته باشد. در صورت طرح چنین تقاضایی، نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت‌رسانی، مسئولیتی متوجه شرکت نیست و کاربر حق اعتراض نخواهد داشت.

 

۶-۵- در صورت بروز هرگونه مشکلات مالی مربوط به پرداخت کرایه سفرها مسئولیت آن بر عهده شرکت میباشد[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab title=”شرایط رزرو” tab_id=”1459444920511-5″][vc_column_text]شرایط رزرو

  • ۷ در شرایط معمول می بایست حداقل ۱۲ ساعت قبل از حمل و نقل رزرو انجام می گیرد۰
  • ۷ در شرایط خاص که زیر ۱۲ ساعت قبل از زمان درخواست سرویس متقاضی نیاز به سرویس داشته باشد در صورت تایید از سمت شرکت الواسب مبلغ ۳۰% به کل هزینه جابجایی سرویس مذکور اضافه می گردد.

۸- خدمات بیمه حمل و نقل

۸-۱در صورت بیمار بودن اسب که به تایید کارشناس بیمه شرکت الو اسب و یا دامپزشک مرضی الطرفین رسیده باشد شرکت الواسب هیچ گونه مسئولیتی نسبت به پرداخت خسارات وارده از طریق بیمه حمل و نقل شرکت و یا خود شرکت الواسب نخواهد داشت.

۸-۲ چنانچه متقاضی حمل و نقل اسب مایل به حمل و نقل اسب بیمار می باشد می بایست در قسمت توضیحات به این نکته که اسب دچار مریضی می باشد را حتما می بایست قید نماید.

۸-۳ بیمه حمل و نقل اسب صرفا جهت خسارات وارده بر اثر حوادث رانندگی و حمل بوده و هیچ یک از موارد خسارت و آسیب به جز حوادث رانندگی و حمل شامل چتر حمایتی بیمه حمل و نقل الواسب نمی باشد.

۸-۴تعهدات : در صورت تمایل، با اعلام متقاضی، شرکت الواسب به منظور تسهیل حمل و نقل و امور مسابقه از کارگران خبره استفاده می نماید، بدیهی است که هزینه ی آن به عهده ی متقاضی بوده و تمامی هزینه های مرتبط با تغذیه کارگر که شامل صبحانه، ناهار و شام در روز مسابقه به عهده ی کاربر متقاضی حمل و نقل اسب می باشد .

 

 

 

۹- قانون حاکم و شیوه‌ی حل اختلاف

قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفت‌وگو حل‌وفصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی تهران حل‌وفصل خواهد شد.[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row]